100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TÜRKİYE İÇİ KARGO ÜCRETSİZ

Evrensel Bir Dil...Eskil...

  • Tekstil sanatının farklı coğrafya, zaman ve kültürlerdeki yorumları koleksiyonlarımızın asıl temasını oluşturuyor.
  • Tasarımlarımızda Güney Asya ve ülkemizde dokuttuğumuz öncelikle el dokuması, doğal boyalarla ve el baskı teknikleri ile boyanan kumaşları kullanmayı tercih ediyoruz. Ürettiğimiz giysilerde aksesuar olarak kullandığımız dantel, oya, boncuk, püskül gibi parçalar da özel olarak seçiliyor ve elde hazırlanıyor. Ürünlerimizin her biri özel tasarım olduğundan sınırlı miktarda üretebiliyoruz. Bu nedenle sipariş verdiğiniz giysilerde kullanılan aksesuarlarda tasarıma sadık kalmak koşuluyla çok ufak farklılıklar olabilir.
  • Eskil beden ölçüleri: Oturan kalıplardaki giysilerimizi aşağıdaki tabloda belirttiğimiz ölçülere uygun olarak tasarlıyoruz. Dökümlü kalıplarımızı da tüm bedenlerin rahat kullanabileceği gibi freesize olarak tek beden çalışıyoruz. Eğer ölçüler için farklı talepleriniz olursa bize e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz......
      

A Global Language...Eskil..
Our collections are inspired from textile arts through history and around the world.
We prefer to use Turkish and South Asian handwoven fabrics, mainly dyed with natural dyes and hand printing techniques. Our designs enriched by hand crafted details in limited numbers. Therefore some of the accessories on our garments may have slight differences due to staying faithful to the original designs.
Body measurements:
For the fitted outfit we follow the above measurements.
For the loose outfit we prefer using free size patterns.